grepolis.jpg
grepolis1.jpg
Stavěj velkolepá města, navazuj mocná spojenectví, využívej moci bohů, dobývej svět!
Tuto hru hraji, připadá mi to jako remix travian, divokých kmenů a kingsage...
Prozatim toho nemám objeveno tolik, ale vypadá to na docela dobrou hru....vyzkoušejte :-)

KLIKNI na OBRÁZEK a HRAJ

The White House               OVÁLNÁ KANCELÁŘOválná kancelář je oficiální kancelář prezidenta Spojených států.

Kancelář byla navržená architektem Nathan C. Wyeth na objednávku presidenta Williama Howarda Tafta v roce 1909. Pojmenovaný pro jeho zřetelný oválný tvar. Oválná kancelář je část komplexu kanceláří které tvoří West Wing  Bílého domu. Těžce poškozený ohněm v roce 1929, kancelář byla přestavěná presidentem Herbertem C. Hooverem. V roce 1934, president Franklin D. Roosevelt zvětšil West Wing a přidal dnešní oválnou kancelář, navržený od Erik Gugler.

Stavitelské rysy oválné kanceláře, které dají dohromady barok, neoclassical, a gruzínské tradice, stávala se symbolický síly a prestiže Presidency v míněních Američanů a lidí na celém světě. Tam jsou tři velký jižní oken za presidentem- ovo stolem, stejně jako čtyři dveře do jiných částí West Wingu. Strop je vyzdobený propracovaným hnětením kolem okraje, a rysů prvků Seal z presidenta.

Prezidenti obecně mění kancelář k tomu, aby hodila se jejich osobní chuti, vybírá si nový nábytek, nový textil, a projektování jejich vlastní ovální koberec k tomu, aby zdvihl většinu podlahy. Obrazy jsou vybrané z White sněmovny- ovo vlastní sbírky, či vypůjčený z jiných muzejí pro presidenta- ovo termín v kanceláři.

President užívá oválnou kancelář jak jeho primární působiště. To je umístěný k tomu, aby poskytoval snadný přístup k jeho personálu na západě Wing a dovolit jemu odejde do důchodu snadno White sněmovně sídlu na konci dne. President obvykle si vybere oválnou kancelář jak horizont pro televizní řeči k národu, a nespočetný cizí vůdci cestovali do kanceláře setkat se s presidentem.
kalendář jmen

TOPlist
Moje spotřeba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one